Y162716R0000F9R
MFR.Part #
Y162716R0000F9R
JLCPCB Part #
C4336298
Description
-55℃~+150℃ 16Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS