Y162715K0000Q0W
MFR.Part #
Y162715K0000Q0W
JLCPCB Part #
C4311008
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 500mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount