Y162714K7120T9W
MFR.Part #
Y162714K7120T9W
JLCPCB Part #
C3936364
Description
-55℃~+150℃ 14.712kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS