Y1627125R000A9W
MFR.Part #
Y1627125R000A9W
JLCPCB Part #
C4314040
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS