Y162710R0000F0W
MFR.Part #
Y162710R0000F0W
JLCPCB Part #
C3986278
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 500mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount