Y162710K0000B9R
MFR.Part #
Y162710K0000B9R
JLCPCB Part #
C4176373
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS