Y1627100R000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1627100R000A0W
JLCPCB Part #
C4182185
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount