Y1626909R000A0W
MFR.Part #
Y1626909R000A0W
JLCPCB Part #
C3951816
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 300mW 909Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount