Y16267K50000Q15W
MFR.Part #
Y16267K50000Q15W
JLCPCB Part #
C4088006
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.5kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount