Y16266K57000B9R
MFR.Part #
Y16266K57000B9R
JLCPCB Part #
C4274104
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.57kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS