Y16265K56000Q15W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16265K56000Q15W
JLCPCB Part #
C3971971
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.56kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount