Y16265K23000Q0R
MFR.Part #
Y16265K23000Q0R
JLCPCB Part #
C4063737
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.23kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount