Y16264K53000T9W
MFR.Part #
Y16264K53000T9W
JLCPCB Part #
C3938100
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.53kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS