Y1626412R000Q15W
MFR.Part #
Y1626412R000Q15W
JLCPCB Part #
C4028191
Description
-55℃~+150℃ 300mW 412Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount