Y1626400R000T0W
MFR.Part #
Y1626400R000T0W
JLCPCB Part #
C4086936
Description
-55℃~+150℃ 300mW 400Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount