Y1626400R000D9W
MFR.Part #
Y1626400R000D9W
JLCPCB Part #
C4112233
Description
-55℃~+150℃ 300mW 400Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS