Y1626350R000Q9W
MFR.Part #
Y1626350R000Q9W
JLCPCB Part #
C4185873
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS