Y1626350R000Q0W
MFR.Part #
Y1626350R000Q0W
JLCPCB Part #
C4274702
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount