Y162630K0000T0W
MFR.Part #
Y162630K0000T0W
JLCPCB Part #
C3946031
Description
-55℃~+150℃ 300mW 30kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount