Y16262K70000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16262K70000T0R
JLCPCB Part #
C4115162
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 2.7kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount