Y16262K43000Q13W
MFR.Part #
Y16262K43000Q13W
JLCPCB Part #
C4208317
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 2.43kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS