Y16262K40000T13R
MFR.Part #
Y16262K40000T13R
JLCPCB Part #
C4179398
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS