Y162629K7385T9W
MFR.Part #
Y162629K7385T9W
JLCPCB Part #
C3920758
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 29.7385kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS