Y162628K0000B9R
MFR.Part #
Y162628K0000B9R
JLCPCB Part #
C4339596
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 28kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS