Y1626249R000A13W
MFR.Part #
Y1626249R000A13W
JLCPCB Part #
C4285656
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 249Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS