Y1626240R000A13R
MFR.Part #
Y1626240R000A13R
JLCPCB Part #
C4309444
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 240Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS