Y16261K60100T0W
MFR.Part #
Y16261K60100T0W
JLCPCB Part #
C3953987
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 1.601kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount