Y16261K20000T9R
MFR.Part #
Y16261K20000T9R
JLCPCB Part #
C3995727
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS