Y16261K20000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16261K20000T0W
JLCPCB Part #
C4286469
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount