Y162612K1000Q15R
MFR.Part #
Y162612K1000Q15R
JLCPCB Part #
C3998898
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount