Y1626110R000Q39W
MFR.Part #
Y1626110R000Q39W
JLCPCB Part #
C4003411
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS