Y16259K20000T9R
MFR.Part #
Y16259K20000T9R
JLCPCB Part #
C4228503
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.2kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS