Y16259K10000A9R
MFR.Part #
Y16259K10000A9R
JLCPCB Part #
C4074984
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.1kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS