Y16259K09000T0W
MFR.Part #
Y16259K09000T0W
JLCPCB Part #
C4350665
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.09kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount