Y16259K03800T9W
MFR.Part #
Y16259K03800T9W
JLCPCB Part #
C4188114
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.038kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS