Y162592R0000A9W
MFR.Part #
Y162592R0000A9W
JLCPCB Part #
C4076544
Description
-55℃~+150℃ 300mW 92Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS