Y16258K98000T0W
MFR.Part #
Y16258K98000T0W
JLCPCB Part #
C4243668
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.98kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount