Y16258K66000T0W
MFR.Part #
Y16258K66000T0W
JLCPCB Part #
C4116971
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.66kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount