Y16258K66000A0W
MFR.Part #
Y16258K66000A0W
JLCPCB Part #
C3925939
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.66kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS