Y1625833R330A9W
MFR.Part #
Y1625833R330A9W
JLCPCB Part #
C4043078
Description
-55℃~+150℃ 300mW 833.33Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS