Y16257K96000B0W
MFR.Part #
Y16257K96000B0W
JLCPCB Part #
C4226401
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.96kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount