Y16257K87000Q9W
MFR.Part #
Y16257K87000Q9W
JLCPCB Part #
C3964453
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.87kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS