Y16257K87000Q0R
MFR.Part #
Y16257K87000Q0R
JLCPCB Part #
C4049344
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.87kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount