Y16257K68000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16257K68000Q0W
JLCPCB Part #
C3920403
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.68kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount