Y16257K29600Q0W
MFR.Part #
Y16257K29600Q0W
JLCPCB Part #
C4268844
Description
-55℃~+150℃ 300mW 7.296kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount