Y16256K94000T23W
MFR.Part #
Y16256K94000T23W
JLCPCB Part #
C4174327
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.94kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS