Y16256K81000Q0R
MFR.Part #
Y16256K81000Q0R
JLCPCB Part #
C4298236
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.81kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount