Y16256K80000Q24W
MFR.Part #
Y16256K80000Q24W
JLCPCB Part #
C4019494
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.8kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount