Y16256K80000B24W
MFR.Part #
Y16256K80000B24W
JLCPCB Part #
C4242153
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.8kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount