Y16256K12000T9W
MFR.Part #
Y16256K12000T9W
JLCPCB Part #
C4122265
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.12kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS